نمایندگی سرور مجازی

ashadata اخبار , , , , ,

نمایندگی سرور مجازی به دو صورت دسترسی پنل و درصدی وجود دارد .

در نمایندگی با دسترسی پنل ؛ نماینده دقیقا مشابه مدیر سرور امکان ایجاد سرور  مجازی و اختصاصی دادن آن به کاربر خاص و مدیریت آن را بر اساس منابعی که اجاره کرده است داراست . این نمایندگی تنها بر روی سرور های ارائه میشود که از کنترل پنل virtualizor استفاده می کنند . ما در سرور های ایرانمان از این کنترل پنل استفاده می کنیم .

اما در نمایندگی سرور مجازی به صورت درصدی , یک کد تخفیف به نماینده داده خواهد شد و نماینده با استفاده از آن میتواند سفارش های خود را ثبت کند . فرق اساسی این نوع نمایندگی با نوع دیگر عدم تحویل فوری و عدم امکان مدیریت کاربر توسط نماینده .

اگر شما سایت خدمات میزبانی وب دارید و یا طراح وب سایت هستید و نیاز زیادی به سرور مجازی دارید این گزینه برای شما بسیار مفید است و باعث کاهش هزینه های شما خواهد شد .

شرایط دریافت نمایندگی سرور مجازی ایران : ( نمایندگی این لوکیشین به هر دو صورت درصدی و دسترسی پنل امکان پذیر است – شرایط زیر مربوط به نوع با دسترسی پنل می باشد  )

  •  اجاره حداقل ۸ گیگابایت رم
  •  اجاره حداقل ۴ هسته سی پی یو
  • اجاره حداقل ۳ آی پی ( ای پی ورژن ۴ اینترنت یا اینترانت )
  • اجاره حداقل ۳۰ گیگابایت SSD یا ۱۵۰ گیگابایت HDD

برای دریافت مشاوره و هزینه ها لطفا از طریق تیکت در تماس باشید

  • نمایندگی به صورت درصدی نیز بر اساس تعداد سرور مجازی خریداری شده و منابع آن ها بین ۲۰% تا ۳۵% متغیر خواهد بود ( برای این مورد نیز از طریق تیکت در تماس باشید )

شرایط دریافت نمایندگی سرور مجازی آلمان :

در این لوکیشن ما از مجازی ساز قدرتمند ESXI استفاده می کنیم و در این مجازی ساز امکان ارائه نمایندگی سرور مجازی نیست و تنها امکان ارائه نمایندگی به صورت درصدی وجود دارد .

  • نمایندگی به صورت درصدی برای نمایندگی سرور مجازی آلمان بر اساس تعداد سرور مجازی خریداری شده و منابع آن ها بین ۲۰% تا ۳۰% متغیر خواهد بود ( برای این مورد از طریق تیکت در تماس باشید )

 

برای ارسال تیکت کلیک کنید 

شاید دوست داشته باشید:

دیتاسنتر برج میلاد

دیتاسنتر برج میلاد آسیاتک با بروز ترین استاندارد های لازمه در بلند ترین برج مخابراتی جهان تاسیس شده است .در […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار